Szkoła

Internetowy serwis tematyczny!

Posted by admin | September - 7 - 2018 | Comments Off on Co robić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
Co robić, aby mieć możliwość nareszcie oglądać filmy bez polskich napisów online?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Świetnie wiem to po sobie, że gdy jestem za granicą i rozmawiam z obcokrajowcami, naturalnie w języku angielskim, w zasadzie nie mam większych problemów z rozmową. Jednak kiedy w rachubę wchodzi oglądanie filmów i seriali, to ciężko jest akurat dla mnie zrezygnować z napisów. Oczywiście dałbym zapewne radę na spokojnie obejrzeć film, chociażby z anglojęzycznymi napisami, lecz ten seans nie byłby aż tak bardzo przyjemny. Jednak niedawno postanowiłem, że nauczę się bardzo dobrze angielskiego, dzięki czemu będę wreszcie mógł oglądać filmy bez polskich napisów. Przecież oglądanie filmów z napisami jest mniej przyjemne – a dubbingu i lektorów tak naprawdę nie cierpię.
Cóż, co prawda angielski jest łatwy, to jednakże present simple, techniczne słownictwo, itp., są dla mnie ciągle dużym problem. I dlatego właśnie pobrałem program Skype, dzięki któremu rozmawiam głównie z dziewczynami z całego świata. Zwłaszcza bardzo lubię rozmawiać z mieszkankami Stanów Zjednoczonych, bo przy okazji mogę miło spędzić czas, zarazić się w jakiś sposób ich pozytywnym podejściem do życia, ale także poznać prawdziwe realia USA. A jak wiemy dużo osób myśli, że USA jest rajem. Okazuje się, że ciężko się do końca z tym zgodzić. A więc Skype to bardzo dobry pomysł dla zainteresowanych, aby chociażby odmienić czasownik w miłym towarzystwie.

Comments are closed.